Konsolum.NetFifa
EA SPORTS FIFA 21 PS4 & PS5
Sıcak Fırsatlar
  • 104,99 


Oyun Bilgileri ve Yasal Bilgiler

HEMEN TESLİM EDİLİR TÜRKÇE

EA SPORTS™ FIFA 21’de Birlikte Kazanın.

Sokakta ve stadyumda takım kurmanız ve kendinizi ifade etmeniz için yeni yolları keşfedin. Frostbite™ altyapılı FIFA 21, yepyeni özelliklerle çıtayı yükseltiyor:

  • VOLTA FOOTBALL TAKIMLARI ve FIFA Ultimate Team™ Ortak ile birlikte daha da büyük zaferler yaşayın.
  • Yaratıcılığınızı ve kontrolünüzü ödüllendiren üst düzey yeni oynanış gerçekçiliğini hissedin.
  • Maçlara, transferlere ve antrenmana ekstra derinlik katan yeniliklerle FIFA 21 Kariyer Modu’nda her anı yönetin.
  • UEFA Champions League ve CONMEBOL Libertadores gibi Dünyanın Oyunundaki en gerçekçi deneyimleri sunan eşsiz özgünlüğü tecrübe edin.

FIFA 22 yayınlanmadan önce FIFA 21’i PS4™’te alın, PS5™’teki FIFA 21’e ücretsiz yükseltin*. FIFA Ultimate Team™ ve VOLTA FOOTBALL’daki tüm ilerlemeleriniz ve içerikleriniz aktarılır.

Bu oyun, rastgele seçilen sanal oyun içi ögeleri elde etmek için kullanılabilen isteğe bağlı oyun içi sanal para satın alımları içerir.

 


 

ÜST DÜZEYI HISSEDIN

PS5™ DUALSENSE™ DOKUNSAL GERI BILDIRIMLERI

Golü son anda engelleyen müdahalelerden direğe çarpan nefis gollerle PlayStation®5’teki yeni DualSense kontrol cihazının zengin ve tepkisel dokunmatik geri bildirimleri oynanış deneyimini derinleştiriyor. Sahada olan bitene tepki vererek maçın ritmini ellerinizde hissetmenizi sağlayan sürükleyici kontrol cihazı dokunsal geri bildirimleriyle şutların, pasların ve müdahalelerin etkisini hissedin.

 

Fifa 21

İTME-ÇEKME FIZIK KURALLARI Genişletilmiş oyuncu etkileşimi sistemi, Gerçek Oyuncu Hareketi Teknolojimizi (RPMT) top kapma mücadelelerine ekliyor. Akan oyunda ve duran top pozisyonlarında oyuncular her zamankinden daha hızlı tepki süresiyle itme ve çekme hareketleri yaparken top kapma mücadelesinin geliştirilmiş fizikselliğini hissedin.

GÖRÜNTÜLER VE SESLER

Premier League, LaLiga Santander ve Bundesliga dahil dünyanın en büyük müsabakalarından özel olarak kaydedilen binlerce özgün marşla birlikte FIFA 21, hem mevcut nesilde hem de yeni nesilde spor oyunlarında eşi benzeri olmayan, en üst düzey EA SPORTS Atmosferik Ses deneyimini sunuyor.

ÜST DÜZEYE ÇIKIN

Tanıtım Videosunu İzleyin

ÜST DÜZEY GERÇEKÇILIK

Yeni nesil teknoloji, oyuncu fiziklerini daha iyi bir şekilde tanımlıyor. Topa vurduktan sonraki kas hareketleri, en büyük yıldızların oyuncu hareketlerine gerçekçi bir şekilde uyum sağlayan Frostbite™ altyapılı saç telleri ve gerçekçiliği geliştirilmiş yüzler ve forma kumaşları, dünyanın en iyi futbolcularını dinamik gerçekçilik konusunda üst düzeye çıkarıyor.

HASSAS ÇOK DOKUNUŞLU ANIMASYONLAR

Yeni oynanış teknolojisi, topla bağlantılı animasyonların görsel kalitesini ve tepki süresini geliştirerek daha akıcı ve gerçekçi oyuncu hareketlerini tecrübe etmenizi sağlıyor. Oyuncular artık daha insansı dokunuşlarda bulunarak mekanik ve robotik hareketleri azaltıyor.

TOPSUZ ALANDA İNSANLAŞTIRMA

89. dakikada yorgun bir şekilde tekmelikleri düzeltmekten takım arkadaşına bağırarak ara pas istemeye kadar Topsuz Alanda İnsanlaştırma, futbolun tüm duygularını en üst düzeyde hissetmenizi sağlayan görsel animasyon dokusu ve özgün karakter davranışları yaratıyor.

 

OYUN KAMERASI

Üst düzey futbol yayınlarının görünüşünden ve hissinden ilham alan yeni oynanış kamerası size her maçta farklı bir bakış açısı sunuyor. Kuracağınız oyunu ve keseceğiniz pas yollarını daha iyi planlamanıza yardımcı olması için sahanın daha geniş bir bölümünü görün ve ev sahibi ile deplasman taraftarlarının maça olan tepkilerini gerçek zamanlı olarak izleyin.

CANLI IŞIK İŞLEMESI

 

ÇOK HIZLI YÜKLEME SÜRELERI

Yeni nesil konsolların gücü, maça her zamankinden daha çabuk başlamanızı sağlayan daha hızlı yükleme süreleri sunuyor.  FIFA 21’de menüden santraya iki saniyeden daha kısa bir sürede geçeceksiniz*.

*Yükleme süresi yalnızca PS5 ve Xbox Series X üzerindeki Santra modunun temsilidir.

PAYLAŞILAN İLERLEME

FUT 21’deki nesiller arası transfer pazarları ve liderlik tablolarıyla FUT Kulübünüzü, VOLTA FOOTBALL takımınızı, FUT ve VOLTA FOOTBALL içeriklerinizi ve ilerlemelerinizi PlayStation 4 ile PlayStation 5 veya Xbox One ile Xbox Series X|S arasında aktarın.

 

 

 

Fifa 21 PS5, Fifa 21 PS4, Fifa 21 Türkçe, Ucuz Fifa 21